Örömmel vettük birtokba a kis udvaron elhelyezett játszóházakat, melyeket a Tesco „Ön választ, mi segítünk” program X. fordulójában elnyert pályázati támogatásából tudtunk a gyermekeink részére felállítani. Ennek a programnak a keretében a füves területünk is megszépült, levendula bokrok telepítése történt a napokban, mely munkatársaink segítségével valósult meg. Hálás köszönet érte, továbbá az Effekteam Egyesületnek a támogatásért. Példaértékű összefogással újabb fejlesztést tudtunk megvalósítani, ezúton is köszönjük a szavazatgyűjtési szakaszban a Gyermekévek Alapítvány számára leadott szavazatokat.

Strasszerné Farkas Márta

  

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time