Iskolánk helyzete

Iskolánkat, az öreghegyi városrész iskoláját 1952-ben létesítették. Az intézmény 1991-ben új, korszerű épületszárnnyal bővült, majd 1993-ban felújításra került a régi épületrész is.

Intézményünk épülete (tantermei, két tornaterme, két számítógépterme, könyvtára, széles folyosói és egyéb helyiségei) kényelmesen berendezettek, és jól biztosítják a tanuláshoz szükséges igényes környezetet. A tanítás-tanulás folyamatához megfelelő mennyiségű és minőségű technikai felszerelés áll rendelkezésünkre.

Az iskola épületét tágas iskolaudvar és park veszi körül. A parkban nemrég megújult játszótér,  az udvaron parkfitnesz eszközök és két aszfaltos tornapálya találhatók.

Az iskolában saját főzőkonyha működik.

Iskolánk igen szép környezetben, városunk kertvárosi, zöldövezetes részében épült. Intézményünk szerves, integráns része az adott lakókörnyezetnek. A terület természeti és kulturális értékekben gazdag, így ezen lehetőségeket, adottságokat jól fel tudjuk használni oktatási, nevelési feladataink megvalósításához.

Képek az iskoláról