Február végén robotok érkeztek iskolánkba. A „vándorcsomagban” egy Blue-Bot, egy Stem egér és a Scottie Go Edu társasjáték volt. Ezek a játékok és robotok újdonságot hoztak az alsó tagozatos gyerekek életébe. A hozzájuk készült feladatokat, magyar nyelvtan, matematikaórára és komplex foglalkozásra is használtuk. Örömmel dolgoztak páros és csoportmunkában is a robotokkal. A Scottie Go-val negyedikesek foglalkoztak. Tanulói tabletek segítségével párban, önállóan haladtak, és teljesítették a szinteket.

Kálmán Angéla

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Adventi játszóház

Adventi kreatív foglalkozások a napköziseknek.

Tudj meg többet »

Mikulás bál

Mikulásbál a felsős diákoknak

Tudj meg többet »

Óvodás foglalkozás

Játékos iskolaváró foglalkozás nagycsoportos óvodásoknak

Tudj meg többet »