Pályázati támogatással megszépült az öreg kút környezete az iskolaudvaron. Nagy örömünkre elkészültek a magaságyások, amelyeket a Tesco “Ön választ, mi segítünk” program pályázatán “nyertünk” a sok-sok közönségszavazat eredményeképpen. Az ágyásokba a Cédrus-Kert Faiskola hozzáértő dolgozói fűszer- és gyógynövényeket, többek között levendulát, kakukkfüvet, rozmaringot, citromfüvet ültettek. A gyerekek örömmel ismerkednek a kertecskékkel. Szagolgatják az illatos növényeket, olvasgatják a kis táblákon a növények neveit. A kertek gondozása is az ő feladatuk lesz a későbbiekben.

Köszönjük a rengeteg szavazatot, a Tesco támogatását, valamint a Cédrus-Kert Faiskola dolgozóinak a segítségét.

 

 

 

 

 

 

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008