Iskolánk alsó tagozatos diákjai közül többen is jelentkeztek a Pesovár Ferenc Gyermek- és Ifjúsági Népdaléneklési és Népzenei Versenyre, melynek a február 6-i, Lovasberényben rendezett fordulóján vettünk részt. A rohamos lebetegedések következtében végül 3 szóló- és 2 csoportos produkcióval indultunk. Szólistáink a negyedik osztályokból: Mádai Maja, Jankó Tekla és Anda Valéria voltak, akik szép, érthető és tiszta éneklésükkel sok dicséretet „gyűjtöttek be” a közönség és a zsűri részéről is. Csoportjaink közül a harmadik osztályos „Ebenguba” együttes – melynek tagjai: Lombino Concetta Ilona, Tóth Erzsébet Sarolta, Szolga Anna, Jákli Kata, Posch Dóra, Tóth Péter, Fenesi Katalin,és Kovács Réka- is ügyesen helyt állt a versenyen.

Nagy örömünkre a negyedik osztályosok „Kitrákotty” csoportja pedig továbbjutott a február 28-i „megyei döntőbe”. A csoport tagjai: Pék Anna Sára, Jankó Tekla, Váczi Karola, Meiszter Panna Lara, Mádai Maja, Pallos Gréta Júlia, Bartha Gábor Jácint, Czombál András, Holy Kitti, Török Viola Boglárka, Pingor Jázmin, Anda Valéria

Mindannyiuknak szívből gratulálunk!

Köszönjük Bartha Melinda fáradhatatlan felkészítő munkáját.

  

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanévzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »