December 6-án a reggeli becsöngetés előtt a kisebbek izgatottan, a nagyok a mindent tudók derűs nyugalmával várakoztak  az aulában. Már napok óta készülődött mindenki az advent egyik legvidámabb napjára,  Mikulás érkezésére. Nem csak a szívek, hanem a tantermek, az aula, az iskola is díszbe öltözött erre a napra, hála a szorgos gyerek- és felnőttkezeknek, Anikó néninek,  Nóri néninek, Laci bácsinak, Gyuri bácsinak. A várakozás nem volt hiábavaló, a hívó énekre megjelent Mikulás, aki a rengeteg jó gyereknek már előre bekészítette krampuszai segítségével az ajándékokat a tornaterembe. A délelőtt folyamán aztán szép sorjában minden osztály külön is köszönthette őt. Mindenki kapott az ajándék mellé néhány csak neki szóló dicséretet, jó tanácsot. Ha megfogadjátok, amit ígértetek, jövőre is eljön hozzátok!

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanévzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »