Könyvtár

Az iskolai könyvtár a második emeleten egy tágas, szép teremben található. 1992-ben az iskola bővítése és felújítása után került erre a méltó helyre, speciális könyvtári berendezéssel ellátva. Itt gyűjtjük a gyermek- és ifjúsági szépirodalmat, ismeretterjesztő könyveket, kézikönyveket, pedagógiai szakirodalmat, tankönyveket.

Szolgáltatásaink

– könyvkölcsönzés

– helyben olvasás

– segítség az iskolai feladatokhoz

– tankönyvkölcsönzés

– számítógép, internet  használat

Az iskolai könyvtárat az iskola minden tanulója és pedagógusa használhatja. A könyvtár nyitvatartási idejében áll rendelkezésére az olvasóknak. Szabad polcrendszerünk biztosítja a tanulói, tanári keresést a könyvek, folyóiratok között. Csoportos könyvtári órákat (könyvtárhasználati, könyvhasználati, ismeretszerzést elősegítő) tartunk előzetes időpont egyeztetés után az osztályok számára. A könyvtárban elhelyezett internet-hozzáféréssel rendelkező számítógépeink segítik a tanulást, szórakozást.

Könyvtáros tanárok:

Koháriné Pásztor Beáta, Török Szilvia

A könyvtár nyitvatartása a 2023-2024-es tanévben: