Március 26-án volt a Kosárpalánta Bajnokság harmadik fordulója, melyen most is sikeresen szerepeltek  3. és 4. évfolyamos diákjaink. A harmadikosok 2., a negyedikesek pedig 1. helyezést értek el. Nagyon ügyesen, lelkesen, igazi csapatként versenyeztek.  A három forduló alatt rengeteget fejlődtek, öröm volt nézni, amikor csapatként együtt küzdöttek a sikerért. Rengeteg élménnyel és versenytapasztalattal gazdagodtak.
Bárány Rita
 
A harmadikos csapat tagjai: Kámán Bálint, Dózsa Péter, Besse Dominik, Török Gergő, Nagy-Kaszap Simon, Zólyomi Albert (3.a), Szabó Balázs, Czigány Zétény, Szobotka Péter, Karászi Ervin (3.b), Varga Márk (3.c).
 
A negyedikes csapat tagjai: Ali Bertold, Serfőző Áron, Serfőző Artúr (4.a), Sándor Máté (4.b), Bozsák Bernát, Dörnyei-Tóth Gergő (4.c) Kámán Bálint, Besse Dominik, Dózsa Péter (3.a)
 
Gratulálunk a remek eredményekhez. Köszönjük a felkészítést Bárány Ritának.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time