Február végén robotok érkeztek iskolánkba. A „vándorcsomagban” egy Blue-Bot, egy Stem egér és a Scottie Go Edu társasjáték volt. Ezek a játékok és robotok újdonságot hoztak az alsó tagozatos gyerekek életébe. A hozzájuk készült feladatokat, magyar nyelvtan, matematikaórára és komplex foglalkozásra is használtuk. Örömmel dolgoztak páros és csoportmunkában is a robotokkal. A Scottie Go-val negyedikesek foglalkoztak. Tanulói tabletek segítségével párban, önállóan haladtak, és teljesítették a szinteket.

Kálmán Angéla

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »