Iskolánk tanévnyitója szeptember 1-jén reggel 8 órakor kezdődik. Az első és az ötödik évfolyam gyermekei személyesen vesznek részt az ünnepségen, melyet az aulában szeretnénk megtartani.  A többi osztály a tantermében hallgatja meg a megnyitót az osztályfőnök felügyeletével.

 

  • Az első tanítási napon kapják meg a gyerekek a tankönyveket, kérjük, táskával érkezzenek. A felső tagozaton 4 osztályfőnöki órát tartunk, ezután ebédelnek a gyerekek és mehetnek haza. Természetesen tanulószobai foglalkozást már az első napon is tartunk. Kérjük, hogy az osztályfőnököknek jelezzék, ha ezen a napon a tanulószobás gyermeküket hazaengedhetjük. Köszönjük!
  • Az alsó tagozatosoknak szintén 4 órájuk lesz, majd ebédelnek. Kérjük a kedves szülőket, hogy jelezzék a tanítók számára az üzenő füzetben, hogy mikor mehet haza a gyermek. Természetesen a napközi már ezen a napon is teljes időben működik.

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time