Kedves Szülők!

Tisztelettel kérjük Önöket, hogy az adójuk 1%-ával szíveskedjenek támogatni iskolánk alapítványát, a Gyermekévek Alapítványt. Az alapítvány adószáma: 18491490-1-07, célja az oktatás tárgyi és technikai feltételeinek javítása mellett az iskolai szabadidős programok támogatása, továbbá tanulmányi, sport- és kulturális versenyek, vetélkedők, pályázatok szervezése. Ezek megvalósulásához kérjük az Önök segítségét, együttműködését. Hálás szívvel köszönjük a felajánlásukat!

Vezetőség

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »