Évek óta megszokhattuk, hogy advent idején diákjaink műsorai, kórusaink dalai  is segítenek abban, hogy az őket hallgató, néző emberek békés, megtisztult lélekkel hangolódjanak a karácsonyi ünnepekre.

Idén sem volt ez másként. Diákjaink olyan sok közösségnek varázsolták széppé az adventi készülődést, hogy  felsorolni is nehéz lenne. Kórusainkat Szünder Nóra és Bartha Melinda, a Musickell csoportot  Erőss Orsolya, a Kossuth Színkört dr. Kalmárné Várady Henriette, a második évfolyamos gyerekeket Kálmán Angéla és Schieder Teodóra készítette fel fáradhatatlan munkával a szépséges előadásokra. Ahol csak városszerte felléptek -sőt, még azon kívül, Gárdonyban is-, mindenütt nagy szeretettel fogadták műsoraikat, s ők cserébe ünnepi díszbe öltöztették a közönség  szívét.

Hálásan köszönjük a résztvevő diákok, felkészítő tanáraik és számtalan segítőjük (dekoráció, hangtechnika, szülői támogatás, berendezés…) kitartó, fáradhatatlan, önzetlen munkáját.

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008