Verseny helyesírással – a legkisebbek nagy napja 
Május 20-án az elsősök életében elérkezett az első tanulmányi megmérettetés, de itt most nem a gyorsaság vagy a hangerő döntött, hanem a ceruzák finom tánca a papíron! 
Minden osztályból többen is vállalták a kihívást, ahol nemcsak a betűk szépsége és a kapcsolások pontossága számított, hanem egy csipetnyi helyesírási varázslat is.
A zsűri nehéz helyzetben volt, hiszen annyi igyekvő és szorgalmas kis kéz dolgozott, hogy végül kimondták: itt valójában mindenki nyertes! 
Mégis, osztályonként kiválasztották azt az egy tanulót, akinek írása különösen elvarázsolta őket:
1.a – Pápai Léna
1.b – Joó Domonkos
1.c – Jakab Nóra
Szeretettel gratulálunk a díjazottaknak, és ugyanilyen nagy taps jár minden résztvevőnek is, mert ennyi szépen formált betű, ennyi gondosság és lelkesedés igazi esztétikai élmény volt!
 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time