Iskolánk az idei tanévben is csatlakozott az Énekelj az erdőben Erdei dalostalálkozó kezdeményezéséhez. A nemzetközi dalostalálkozót a Madarak és fák napja alkalmából szervezik meg minden esztendőben. Iskolánk tanulói az idén május 6-án délelőtt 10.00 órától énekeltek a Kisudvaron. A gyerekek kossuthos pólóban 3-7. évfolyamig vettek részt a felvételen. Műsorukban Kodály: Úton át kezdetű dala és egy erdei dalokból álló népdalcsokor is szerepelt. Felkészítő tanáruk Szünder Nóra, a technikai felelős Simon Péter voltak. Ezen a csodálatos tavaszi napon mind a résztvevő gyerekek, mind a csendes hallgatóság jól érezte magát. A felvételen mintegy 70 éneklő tanuló vett részt.
A felvétel itt tekinthető meg.







