Még korábban, április 29-én állítottak májusfát a gyerekek, amely vidám hangulatban és nagy lelkesedéssel zajlott. Az ünnepi műsorban az első és a negyedik évfolyamos tanulók szerepeltek, akik versekkel, dalokkal és kedves előadásokkal köszöntötték a tavaszt. A furulya szakkör tagjai is bemutatták tudásukat. A program végén a gyerekek közösen feldíszítették a májusfát színes szalagokkal, így együtt varázsoltak igazán tavaszi, meghitt légkört az iskola udvarára.

    

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time