Május 31-én szokatlanul sok látogatója lehetett az időjárás-előrejelző weboldalaknak, hiszen a Kossuth iskolában mindenki azt figyelte-követte, milyen idő várható délutánra. Szerencsére némi szemerkélő eső után végre kisütött a nap, így idén is vidám sokaság lepte el az iskolaudvart. Diákok, szülők, kis- és nagytesók, pedagógusok és vendégek élvezték a Családi Nap programkavalkádját. A népszerű rendőrkutyás bemutató után – melyben Gyöngyi néni is nagy bátorságról tett tanúságot – a “főszereplő” kutyust meg is lehetett simogatni-dögönyözni, amit ő rendkívül élvezett. És persze idén sem maradhatott el a rendőrautó kipróbálása. A harcművészeti bemutató után a vállalkozó kedvűek maguk is kipróbálhatták a vívást és az ostorpattogtatást, melyben – mint kiderült – oktatástechnikus-rendszergazdánk, Péter bácsi igazán profi. A kerékpáros akadálypályán, zsákban futásnál, célbadobó játékoknál, közös labda-ejtőernyőzésnél, gólyalábazásnál és a közkedvelt kötélhúzásnál is mindig akadt jó néhány jelentkező, hogy próbára tegye ügyességét, gyorsaságát, erejét. A játékokban megfáradtak a szülőknek köszönhetően sok-sok finomsággal csillapíthatták éhségüket, szomjukat. Finom illatok csalogatták a gyerekeket egy kis megpihenésre az osztályok asztalaihoz. A program végén az iskolaudvaron ugyan elpakoltunk, de többen még otthon is folytatták a hangulatos találkozót.

Akik nélkül nem jöhetett volna létre ez a nagyszerű program:

Iskolánk Szülői Munkaközössége, Östör Annamária önkormányzati képviselő, Városgondnokság, Pánczél Vilmos iskolarendőr, Fejér Baranta Egyesület, Fejér Vármegyei Rendőrkapitányság

Köszönjük a szervezést, támogatást!

     

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanévzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »