Március 20-án a megyei mezei atlétikai diákolimpia III. korcsoportos fiú csapatversenyében iskolánk csapata a 3. helyezést ért el! A csapat tagjai: Gordos Áron, Osztotics Gergő, Harkányi Bálint, Hemissi Szelim és Anda Dániel!

Március 21-én sikeresen szerepelt  fiú III. korosztályos csapatunk a Kosárlabda Diákolimpia Vármegyei Elődöntőjén, ahol lelkes játékkal a 2. helyezést értük el, így továbbjutottunk a Vármegyei Döntőbe, mely jövő héten szerdán kerül megrendezésre. A csapat tagjai:  Acsai – Nagy Domonkos, Acsai – Nagy Márk, Héberger Péter, Horváth Ákos, Jobbágy Bende, Mádai Soma, Mayer Márk, Osztotics Gergő, Osztotics Tamás, Pallos Levente, Varga Huba

Március 24-én kiválóan szerepeltünk a Kossuthos gyerekekkel a Kosárpalánta verseny 3. fordulóján. Az első évfolyamon a fiúk 1. helyezést, a lányok 3. helyezést értek el. A második évfolyamos vegyes fiú-lány csapat 2. helyen végzett. A negyedik évfolyamos fiúk szintén elhozták az 1. helyet. Nagyon ügyesek voltak és lelkesen küzdöttek, mind a kisebbek, mind pedig a nagyobbak, élvezték a versenyt. A negyedikes fiúk a kosárlabda játékban pedig igazi csapatként játszva, szép megoldásokkal mindkét mérkőzésüket megnyerték.:) Az elsős fiú csapat tagjai: Ambrus Olivér, Beke Levente, Dávid Zsolt, Czigány Milán, Czigány Máté, Lázár Csaba, Simon Barnabás, Zólyomi Balázs. Az elsős leány csapat tagjai: Gál Szofi, Lázár Emma, Lukács Krisztina, Miliás Margaréta, Németh Eszter, Nyerges Laura, Seres Borka, Pósán Katalin, Takács Nikolett. A másodikos vegyes csapat tagjai: Dávid Lilla, Besse Bende, Németh Milán Mór, Jelena Viktória, Horváth Lili, Juhász Molli Luca, Szamosi Vivien, Majoros Márk Zalán, Héberger Botond, Cimbalek Noel Olivér, Károly Ádám, Nemes Soma, Ecsedy Levente. A negyedik osztályos fiú csapat tagjai: Besse Dominik, Dózsa Péter, Kámán Bálint, Karászi Ervin, Kovács Dániel, Ley Bálint, Oláh Levente, Török Gergő, Zólyomi Albert.

Gratulálunk a csapattagoknak. Köszönjük a felkészítést és a kíséretet Schütz Tamásnak, Bárány Ritának, Nagy Krisztinának és Boda Istvánnak.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time