Kiválóan szerepeltek felső évfolyamos diákjaink a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban megrendezett  2023/24. tanévi Megyei Atlétika Diákolimpia Ügyességi és váltófutó Csapatbajnokság megyei döntőjén 2023. 09. 20 –án.

Iskolánkból valamennyi résztvevő kellemes élménnyel és éremmel a nyakában távozott a versenyről szerda délután. Négy versenyszámban is elhozták az első helyezést Halász Géza testnevelő tanár lelkes tanítványai.

Első helyen végzett:

10 x 200 m vegyes váltó futó csapat

lány magasugró csapat

lány súlylökő csapat

fiú magasugró csapat

Távolugró lánycsapatunk 2. helyen zárta a versenyt, a fiú súlylökő csapat 3. helyezést ért el.

Szívből gratulálunk valamennyi atlétikát szerető tanulónknak és felkészítő tanáruknak. További jó munkát, eredményes felkészülést és jó szereplést kívánunk!

 

 

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time