Iskolánk fennállásának 70. és a zenei tagozat alapításának  50. évfordulóját jubileumi előadással ünnepeltük meg június 1-én. A Kossuth Színkör Arany János, A Jóka ördöge című művének fergeteges előadásával nevettette meg a közönséget, majd a Kicsinyek Kórusa, a Felsős Kórus és az 1-2. osztályos emelt énekesek dalai és furulyajátéka varázsolták el a hallgatóságot. A felcsendülő csodálatos zeneműveket a közönség vastapssal jutalmazta.

Köszönjük a feledhetetlen estét a gyerekeknek és felkészítőiknek, Dr. Kalmárné Várady Henriettének, Molnárné Rádl Margit és Szünder Nóra karnagyoknak, a zongorakíséretet Bartha Melindának.

Köszönjük az aula szépséges dekorációját Wunderlich-Fésű Anikónak, a hang- és fénytechnikát Lőrincz Györgynek, a berendezést Léberné Jónás Mónikának és segítőiknek. 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008