Az idén április 24-28. között került megrendezésre a Fenntarthatósági Témahét. Ennek keretében szerveztük meg  hét elején a szokásos tavaszi papírgyűjtést. Két és fél konténernyi papír gyűlt össze. Köszönjük a behozott papírt és ezen keresztül a támogatást.

A témahétre kijelölt témakörökből iskolánkban idén a biodiverzitást választottuk kiemelt témaként. Különböző tanórákon került sor ennek a feldolgozására. A fogalom megismerése, magyarázata mellett  kisfilmeken – pl. Sir David Attenborough Miért fontos a biodiverzitás? című kisfilmje-  keresztül ismerkedhettek tanulóink nemzetközi és hazai példák által a biológiai sokféleség fontosságával, megóvásának jelentőségével, lehetőségeivel. 

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

DÖK-nap

A diákönkormányzat napja

Tudj meg többet »

Ballagás

A nyolcadik évfolyamosok ballagása

Tudj meg többet »

Évzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »