Iskolánk minden diákja ismeri Bárány Rita testnevelő tanárt, tanító nénit. Azt már kevesebben tudják, hogy fia, Lukács Norbert nem is olyan rég még szintén iskolánk diákja volt. Nem is akármilyen diák, hiszen az emeleti aulában ma is látható a fényképe a Kossuth Emlékplakett díjazottjai között. Norbi azóta felnőtt, jelenleg egyetemre jár, de főleg kosárlabdázik. Fiatal kora ellenére már a magyar válogatottban játszik, no meg persze jelenlegi csapatában, a Szolnoki Olajbányászban. Nemrégiben riport is készült vele a Kosárlabda magazinban.

Az interjú megtekinthető itt 6:05-től 12:00-ig

A képek forrása:

A fenti kép: https://mediaklikk.hu/video/kosarlabda-magazin-30-resz/#:~:text=Kos%C3%A1rlabda%20magazin%2030.%20r%C3%A9sz

Kezdőlap: https://www.youtube.com/watch?v=xUF_5VvzG6s  

 

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

DÖK-nap

A diákönkormányzat napja

Tudj meg többet »

Ballagás

A nyolcadik évfolyamosok ballagása

Tudj meg többet »

Évzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »