Iskolánknak jól felszerelt könyvtára van, amelyet sokan látogatnak. Ám néha jó lenne akkor is olvasgatni, amikor a könyvtár nincs nyitva. Esetleg jól esik kicsit félrevonulni szabadidőben egy jó könyvvel, egy csendes helyre. Ezen igények kielégítésére, valamint az olvasás megszerettetéséért alakítottuk ki az alsó szint kis aulájának egy félreeső szegletében az Olvasókuckót. A könyveket is a gyerekek hozták saját vagy szüleik régebbi könyvei közül válogatva. A polcokról választott könyvek helyben olvashatók, de akár el is vihetők kis időre. Persze elolvasás után vissza kell tenni őket a polcra, hogy másoknak is örömet szerezzenek. Az Olvasókuckó “szabályzata” a falra kitett tablón olvasható. Reméljük sokaknak segít majd a szabadidő kellemes és hasznos eltöltésében az Olvasókuckó folyamatosan megújuló könyvválasztéka.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time