A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. pályázatának segítségével komoly informatikai fejlesztés valósult meg a Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskolában. A fejlesztés eredményeként intézményünk minden osztálya hozzájuthat ahhoz a tanulási élményhez, melyet a magas szintű pedagógiai tevékenység mellett a harmadik évezred informatikai lehetőségei is nyújthatnak. A szülői támogatásból vásárolt projektorok, illetve a Nemzeti Tehetség Központ által biztosított vetítővásznak felszerelésével minden osztályunkban lehetőség nyílik a  modern informatikai eszközök használatára, megsegítve ezzel az élménydús, hatékony és hatásos ismeretátadási folyamatot, a magas szintű oktató- nevelő munkát. Hálás szívvel köszönjük a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatását.

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

DÖK-nap

A diákönkormányzat napja

Tudj meg többet »

Ballagás

A nyolcadik évfolyamosok ballagása

Tudj meg többet »

Évzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »