Mobilitási Hét 2022

Az idei évben szeptember 16-22-e között rendezték meg a mobilitási hetet. Iskolánk osztályai sok programon vettek részt részben saját szervezésben, részben a városi természetvédő egyesület szervezésében. Jártak osztályok a Rácbányában és a Sóstón, ahol szakértő vezetéssel ismerkedhettek meg a területek jellemzőivel, természeti értékeivel, ember és természet kapcsolatával. Saját szervezés keretében a Millenniumi Emlékműhöz sétált egy osztályunk, mások a Túrózsáki utcánál lévő szabadidő parkot keresték fel.

Szeptember 22-e az Európai Autómentes Nap. Ehhez csatlakozva az osztályok között versenyt hirdettünk, hogy minél többen érkezzenek ezen a napon kerékpárral, rollerrel, gyalog. Az alsó tagozaton az 1.b osztály, a felsősöknél az 5.a osztály volt a leglelkesebb, legautómentesebb. A nap folyamán felvonultak a kerékpárosok és rolleresek az udvaron, majd egy kerékpáros bemutató is színesítette a programot.

    

  

 

 

 

 

 

 

   

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanévzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »