A Kossuth Lajos Általános Iskola minden évben szép számú csapattal vesz részt az őszi Megyei Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságon. Nem történt másképp ebben a tanévben sem.

Halász Géza testnevelő tanár felkészítésével és vezetésével idén is kiválóan szerepeltek az atlétikát kedvelő, felső tagozatos ( 7-8. oszt) tanulóink. Három versenyszámban az előkelő első helyen végeztek, másik három versenyszámban pedig a dobogó második helyére állhattak fel sportoló diákjaink.

Büszkék lehetünk a szép eredményekre, és gratulálunk valamennyi résztvevőnek. Köszönjük Halász Géza felkészítő munkáját.

I. hely:

Magasugrás – lány csapat( Anda Valéria, Szoboszlai Szofi, Osztotics Linett,  Sánta Kata, László Dorina)

Súlykölés – lány csapat (Hermán Nikolett, László Dorina, Osztotics Viktória, Nagy Izabella, Czimmermann Kata)

Súlylökés – fiú csapat (Csery Péter, Nagy Benedek, Gellért Csongor, Mester Ambrus, Kubena Colton

II. hely:

10x 200 m síkfutás – váltófutás (Anda Valéria, Hermán Nikolett, Gellért Csongor, Panyor Milán, Szoboszlai Szofi, László Dorina,Kubena Colton, Csery Péter,  Osztotics Linett, Molnár Balázs Bence )

Kislabdahajítás – fiú csapat(Csery Péter, Gellért Csongor, Mester Ambrus, Nagy Benedek, Kubena Colton)

Távolugrás – lány csapat( Anda Valéria, László Dorina, OsztoticsLinett, Szoboszlai Szofi, Czimmermann Kata )