Örömmel tudatjuk, hogy a Tesco „Ön választ, mi segítünk” pályázatán a Gyermekévek Alapítvány ismét 200 000 forint támogatást nyert, melyből minden osztályunkat meg tudjuk ajándékozni egy Pozitivity társasjátékkal.

A pályázati bizottság elismerő nyilatkozata:

„Engedje meg, hogy még egyszer szívből gratuláljunk az eredményhez. Minden egyes begyűjtött szavazat azt jelenti, hogy munkájukat fontosnak tartja, elismeri és támogatja a helyi közösség, ennél nagyobb elismerést nem kaphat egy civil szervezet, erre igazán büszkék lehetnek! “

Hálás szívvel köszönjük támogatóinknak a leadott sok-sok szavazatot.

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

DÖK-nap

A diákönkormányzat napja

Tudj meg többet »

Ballagás

A nyolcadik évfolyamosok ballagása

Tudj meg többet »

Évzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »