Nem volt könnyű dolga színjátszóinknak, amíg az idei országos gyermekszínjátszó találkozóra készültek legújabb előadásukkal. Szinte mindig hiányzott valamelyik szereplő, az aulában folyó próbákba belezavart a csengőszó, a gyerekzsivaj. De ők kitartóan próbáltak nap mint nap dr. Kalmárné Várady Henriette Lilla vezetésével. S kitartásuk, türelmük, fáradozásuk nem volt hiábavaló.  A Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó Fejér megyei bemutatóján ezüst minősítést értek el a „Ki itt a király?” című darab előadásával.

A szép eredményhez gratulálunk. Köszönjük dr. Kalmárné Várady Henriette Lilla felkészítő munkáját.

A Kossuth Színkör tagjai: Biró Kitti, Bobrovniczki Zsófi, Bocska Anna Kamilla, Brajnovics Zoé, Czombál András, Csanaky Katalin Zsófia, Gelányi Gréta, Háger Anita, Makk Dániel Ádám, Molnár Marcell Lajos, Nagy Sára Dorottya, Paksi Hanna Florina, Pencs Laura, Rábaközi Tamás, Szabó Gyöngyvér, Szabó Hunor, Szakálos Miléna, Timár Nóra, Tóth Ilona Lídia, Varga Lilien Nóra, Wunderlich Róza, Zimmermann Kata

 

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time