Május 4-én  volt az Alba Innovár által meghirdetett  Minecraft építőverseny eredményhirdetése a Hiemer-házban. Nagy büszkeségünkre két kossuthos csapat is a díjazottak között volt, az 5.b-7.a vegyes csapat  – Kitartó Blokkok – /Bakos Ádám, Nagy Sára, Bakos Tamás, Nagy Barnabás/ arany minősítést, a 8.a-s Legendás Építészet csapat/ Vértes Olivér, Lédeczi Lotti, Hegedűs-Krisó Dénes, Kucsera Barna/ bronz elismerést, egyéniben pedig Anda Dániel 4.a osztályos tanuló ezüst minősítést kapott.

Gratulálunk tehetséges diákjainknak. Köszönjük Ujvári Adrienn lelkesítő és felkészítő munkáját.

A Kitartó Blokkok csapatának arany minősítést elnyert munkájából részletek  megtekinthetők itt.

A Legendás Építészet csapat bronz minősítést nyert munkájából részletek megtekinthetők itt.

A Feol.hu cikke megtekinthető itt.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanévzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »