A járvány miatt már két éve hiányoltuk, de most végre ismét megrendezésre került a húsvéti játszóház. A napközisek kreatív foglalkozásokon készíthettek kedves, mutatós húsvéti díszeket. Mindenütt nagy volt az érdeklődés, csak azt sajnálták a gyerekek,  nem nem volt annyi idejük, hogy minden helyszínen elkészítsék a vidám figurákat. Azért mindenki úgy ment haza ezen a napon, hogy kezében vagy táskájában jó néhány elkészült alkotás hirdette, mindjárt itt a húsvét.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »