Kedves Szülők!

Ismét sikeresen pályáztunk a Tesco „Ön választ, mi segítünk” X. fordulóján is, bejutottunk a mindent eldöntő szavazatgyűjtő szakaszba. A magaságyások és az előkert megszépítése után most a kisudvar fejlesztéséhez szeretnénk támogatást kapni a pályázat segítségével. Tisztelettel kérjük Önöket, hogy amennyiben a Tesco Áruházban /Aszalvölgyi út 1./ vásárolnak, legyenek szívesek iskolánkra szavazni. A szavazás 2022.01.17-től 2022.02.13-ig fog tartani.

Köszönjük szépen a támogatásukat.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »