Kedves Szülők!

Ismét sikeresen pályáztunk a Tesco „Ön választ, mi segítünk” X. fordulóján is, bejutottunk a mindent eldöntő szavazatgyűjtő szakaszba. A magaságyások és az előkert megszépítése után most a kisudvar fejlesztéséhez szeretnénk támogatást kapni a pályázat segítségével. Tisztelettel kérjük Önöket, hogy amennyiben a Tesco Áruházban /Aszalvölgyi út 1./ vásárolnak, legyenek szívesek iskolánkra szavazni. A szavazás 2022.01.17-től 2022.02.13-ig fog tartani.

Köszönjük szépen a támogatásukat.

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Adventi játszóház

Adventi kreatív foglalkozások a napköziseknek.

Tudj meg többet »

Mikulás bál

Mikulásbál a felsős diákoknak

Tudj meg többet »

Óvodás foglalkozás

Játékos iskolaváró foglalkozás nagycsoportos óvodásoknak

Tudj meg többet »