Kedves Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánk hivatalosan is bekerült az önkormányzat által finanszírozott vizesblokk-felújítási projektbe és 2022.01.17-től már el is kezdődnek a munkálatok. Négy ütemben történik majd a mosdók felújítása. A munkálatok végzéséhez szükséges felvonulási terület a hátsó bejárat mellett, a kerékpártároló előtti – elkerített – részen lesz. Körülbelül három hónapra tervezik a felújítást, ami alatt minden vizesblokk meg fog újulni intézményünkben.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »