Bizonyára jól emlékszik élményeire mindenki, aki a mobilitási hét programjaiban szeptemberben részt vett a Sóstón vagy a Rácbányában. A Székesfehérvár Városi Természetbarát Szövetségtől megérkezett az az emléklap, amiből megtudhattuk, hogy iskolánk I. helyezést ért el a “Természeti értékek a királyok városában” című programban, mint a városból legnagyobb létszámmal résztvevő intézmény. Emléklapot kaptak a 6. b osztályosok is, a programhoz kapcsolódó feladatlapok helyes megoldásáért.

Örökös Ökoiskolaként fontosnak tartjuk, hogy diákjaink megismerkedjenek természeti környezetükkel, becsüljék, élvezzék, óvják a természeti értékeket. Ehhez évek óta kiváló lehetőséget teremt városunk és a Természetbarát Szövetség a védett városi területek vezetett sétáival a Mobilitási Hét keretén belül. Minden évben örömmel élünk a felkínált lehetőséggel.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »