Pályázati támogatással megszépült iskolánk előkertje. A növénybeültetésekhez Tesco “Ön választ, mi segítünk” program pályázatán 400.000 Ft támogatást “nyertünk” a sok-sok közönségszavazat eredményeképpen. Az ágyásokba ismét a Cédrus-Kert Faiskola hozzáértő dolgozói ültették be a cserjéket, évelőket. A gyerekek örömmel mutatják meg társaiknak, ha valamelyik növény az otthoni kertből már ismerős. Vigyázzunk az apró növénykékre, gondoskodjunk róluk, hogy nagyra nőhessenek, megmutathassák igazi szépségüket!

Köszönjük a rengeteg szavazatot, a Tesco támogatását, valamint a Cédrus-Kert Faiskola dolgozóinak a segítségét.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »