Iskolánk igen nagy létszámú versenyző csapattal, közel 50 fővel vett részt Székesfehérváron a Palotavárosi tavaknál megrendezett  Mezei Futóbajnokságon a városi diákolimpia keretében. A nehezített terepen megrendezett versenyen a különböző korcsoportokban csapat és egyéni versenyben is kiváló eredmények születtek. Így diákjaink továbbjutottak a megyei fordulóba, ahol ismét remekül szerepeltek, számos éremmel tértek haza. A részletes eredménylista megtalálható itt.

Gratulálunk a versenyzőknek, köszönjük felkészítőjük, Halász Géza testnevelő munkáját.

Ezüstérmes lánycsapatunk a városi versenyen felkészítőjükkel, Halász Gézával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Adventi játszóház

Adventi kreatív foglalkozások a napköziseknek.

Tudj meg többet »

Mikulás bál

Mikulásbál a felsős diákoknak

Tudj meg többet »

Óvodás foglalkozás

Játékos iskolaváró foglalkozás nagycsoportos óvodásoknak

Tudj meg többet »