Európai Mobilitási Hét 2021 szeptember 16-22.

Hagyományainkhoz híven idén is aktívan részt vettek diákjaink a Mobilitási Hét rendezvényein. A Székesfehérvári Városi Természetbarát Szövetség által erre a hétre szervezett programok közül több helyszínre is jelentkeztek osztályaink. A Rácbányához 6 osztály (3.b, 3.c, 4.a, 5.a, 5.b és 6.b), a Palotavárosi tavakhoz szintén 6 osztály (6.a, 6.c, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b), míg Sóstóra a 8.c tervezett kirándulást. Ezek a programok két napon valósultak meg, 20-án hétfőn és 22-én szerdán. A szerdai nap csak részben volt sikeres, mivel az időjárás, az égi áldás néhány osztály programját meghiúsította. Mindezek ellenére az iskolák közötti versenyben intézményünk I. helyezést ért el. Két osztályunk az 5.b és a 6.b osztályok a helyszínekhez kapcsolódó a „Zöld élet a szürke városban” feladatlap eredményes kitöltéséért Emléklapban és jutalomban részesül.

A „Zöld élet a szürke városban” fotó kiállításra beküldött nagyon szép képeikért, mellyel színesebbé tették a tervezett fotókiállítás anyagát jutalomban részesülnek: Czombál András, Mádai Maja, Pallos Gréta Júlia, Tilinger Hanna Kitti, Meiszter Panna Lara és Vajda Szilárd

Tartalmas és eredményes hetet tudhatunk magunk mögött, amelyet igazolnak az eredmények és a sok jutalom.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time