Kedves Szülők!

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy az idei évben benyújtott „Ön választ, mi segítünk” pályázatunk sikeres lett, így a Gyermekévek Alapítvány tovább jutott a Tesco szavazatgyűjtő fordulójába. Tisztelettel kérjük Önöket, ismerőseiket, hogy egy-egy bevásárlás során /Tesco, Aszalvölgyi út 1./ legyenek szívesek a Gyermekévek Alapítványra szavazni! Köszönjük szépen a támogatásukat, együttműködésüket.

Üdvözlettel: Strasszerné Farkas Márta

A pályázat tartalma megtekinthető itt.

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Adventi játszóház

Adventi kreatív foglalkozások a napköziseknek.

Tudj meg többet »

Mikulás bál

Mikulásbál a felsős diákoknak

Tudj meg többet »

Óvodás foglalkozás

Játékos iskolaváró foglalkozás nagycsoportos óvodásoknak

Tudj meg többet »