Tisztelt Szülők!

Magyarország Kormánya a 2021-es év első felét a Kerékpározás Évének nyilvánította, aminek keretein belül nagy hangsúlyt fektetnek a kerékpáros közlekedés biztonságosabbá tételére, ezért minden 4-7. osztályos általános iskolai tanuló közlekedési alapvizsgát tesz idén tavasszal. A vizsga az eKréta felületén lesz elérhető 2021. március 1-12. között, amire szintén ezen a felületen elérhető kérdéssorral lehet felkészülni. Minden gyerek számára véletlenszerűen fog kérdéseket generálni a rendszer, és a sikeres teljesítőknek egy online tanúsítvány lesz a jutalma. A vizsga informatika óra keretében az iskolában kerül lebonyolításra.

Közös érdekünk, hogy tanulóink biztonságosabban, felkészültebben közlekedjenek. A csatolmányban található Közlekedési kisokos című füzet támpont a felkészülésben. Pedagógusaink az iskolában is segítik a tudnivalók elsajátítását, de kérjük, szíveskedjenek Önök is támogatni  gyermeküket az alapismeretek megszerzésében.

Bízunk segítő közreműködésükben!

Üdvözlettel:

Dr. Szabóné Zimmermann Éva igazgatóhelyettes

Közlekedő kisokos kiadvány

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time