Czombál Andris 5. b osztályos diákunk nem csak éneklésben szerzi sorra a díjakat. Októberben több alkalommal is megmutatta, hogy versmondásban is éppoly tehetséges, mint éneklésben. Két országos versenyen – Budapesten a Versünnep Seregszemlén és Szekszárdon a Fedorka VersNapon – is a legjobb minősítéseket kapta, sőt nívódíjjal is jutalmazták teljesítményét.Gratulálunk Andrisnak, köszönjük felkészítője, Váminé Hegyi Angéla felkészítő munkáját.

 

Kilencedjére verseltek a Fedorka és SoseVolt VersNapon

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Adventi játszóház

Adventi kreatív foglalkozások a napköziseknek.

Tudj meg többet »

Mikulás bál

Mikulásbál a felsős diákoknak

Tudj meg többet »

Óvodás foglalkozás

Játékos iskolaváró foglalkozás nagycsoportos óvodásoknak

Tudj meg többet »