A SZIK tájékoztató levele megtekinthető itt.

 

Az élelemezésvezető tájékoztatása:

Tisztelt Szülők!

2020.szeptember 1-től a Székesfehérvári Intézményi Központ bevezeti az e-számlát. Az Önök által megadott e-mail címre fogja a rendszer kiküldeni a számlákat az aktuális hónapra mind a készpénzzel fizetőknek, mind az utalással fizetőknek. Aki eddig készpénzzel fizetett továbbra is kap borítékot (a borítékon feltüntetett időpontban szedem a pénzt), azonban aki átutalással, ő csak e-mailben kap értesítést számla formájában. Minden hónap első hetében kerül kiértesítésre az aktuális hónapra fizetendő összeg. A számlán feltüntetett fizetési határidőig minden hónapban szíveskedjenek utalni az étkezési díjat.

Megértésüket és együttműködésüket előre is köszönöm!

Üdvözlettel:

Léberné Jónás Mónika

70/6699-200

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time