Kowalsky meg a Vega és Lotfi Begi a Boldogságóra program mellé álltak azzal, hogy hozzájárultak, hogy a Lehetetlen nincs című dalukra készítenek egy olyan klipet,  ahol a boldogságórás gyerekek bátorító üzeneteket küldhetnek a dalon keresztül az egészségügyben dolgozóknak, a kórházban fekvő betegeknek. De a gyerekek küldhettek bátorító üzeneteket olyan családtagjaiknak, barátaiknak, akikkel most nem tudnak találkozni.  A 2. a osztály rajzai bekerültek a pályázaton meghirdetett klipbe!

A 2.a osztályosok és rajzaik a videóban 2:15-nél láthatók.

Gratulálunk, és köszönjük a gyerekek és Angéla néni munkáját

Kép forrása:https://boldogsagora.hu/hirek

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanévzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »