A Kosárlabda Diákolimpia városi fordulójában a III. korcsoportos fiúkkal decemberben (12.04. és 12.11.) két mérkőzést játszottunk, mely során a Hétvezér téri és a Munkácsy Általános Iskola csapatát sikerült legyőzni, ezzel bejutottunk a legjobb négy közé. Reméljük sikerrel vesszük a következő fordulót, melyre januárban kerül majd sor.

A csapat tagjai: Budai Bálint, Körmendi Áron, Molnár Marcell (6.a), Pintér Gergő, Porteleki Máté, Posch Csaba, Kruzslicz Ádám, Valicsek Zétény, Neszter Zsombor, Ring Márk (5.b), Kovács Márk (7.c), Kovács Erik, Sábián Roland (7.b), Bányóczki Árpád (7.a)

(Bárány Rita)

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »