Kedves Szülők!

Hagyományainkhoz híven, idén is meghirdetjük karácsonyi „cipős doboz” akciónkat. Rászoruló családokhoz juttatjuk el az összegyűlt ajándékokat a kistérségi családsegítő, gyermekjóléti szolgálat és az Öreghegyi Karitasz közvetítésével.

A dobozba ruhaneműt, játékot, könyvet, édességet, írószereket lehet tenni. A dobozra, kérjük, írják rá, hogy mennyi idős gyermeknek, illetve lánynak vagy fiúnak szánják. A dobozokat az osztályfőnöknek november 29-ig eljuttatni szíveskedjenek. Játékokat külön is szívesen fogadunk.

Az elmúlt évben több mint 150 doboz ajándék gyűlt össze az Önök segítségével, amit nagyon köszönünk!

Fogjunk össze, és idén is legyen minden gyermek számára boldog karácsony!

Kiss Ágnes és Ocskó-Kü Gyöngyi  (30/4498-665) gyermekvédelmi felelősök

 

 

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008