Büszkeségünk

Diplomás ötödikesünk (hatodikosunk).
Vámi Ármin (6.c) a nyári szünetben két egyetemen is hallgatott órákat. Sőt, le is vizsgázott!

Sítábor

Hagyományainkhoz híven idén is megszervezzük a Kossuth Lajos Általános Iskola sítáborát.Helye az ausztriai Tauplitz. Időpontja 2020.február 29-től március 4-ig.Várom az érdeklődők jelentkezését:Schütz Tamás testnevelő tanár...

Évnyitó és tankönyvosztás

A tanévnyitó ünnepély időpontja: 2019. szeptember 2. (hétfő) 8.00. Utána tanórák lesznek. A tankönyvek kiosztására is ezen a napon kerül sor.

Étkezési díjak befizetése

Nyitott tornatermek

Tisztaszoftver program

Diákigazolvány igénylése

Megemlékezés

Megemlékezés Kossuth Lajos születésének évfordulójáról. Kérjük, minden osztály egy-egy szál virágot hozzon.

A zene világnapja

Megemlékezés a zenei világnapról. Az emelt énekesek szereplése a városi rendezvényen.

Megemlékezés

Megemlékezés az aradi vértanúk emléknapján.

Verébfogó

Verébfogó - felsősavató program az 5. évfolyamnak.

Iskolai ünnepély - Megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharc emléknapján. Megjelenés ünneplő ruhában!

Tanítás nélküli munkanap – Pályaorientációs nap

Pályaorientációs nap, melynek részletes programjáról az osztályfőnökök fogják tájékoztatni a diákokat.

Matematikaverseny

Kossuth Vándorkupáért városi Matematikaverseny