Logika+Ügyesség+Kitartás=LÜK

Jól tudják ezt azok az alsós kisdiákok, akik az osztály, az iskolai, a területi és a kistérségi fordulók dobogós helyezései után az országos döntőben is bizonyították, hogy mindhárom készségnek birtokában vannak. Május 31-én a budapesti állatkertben rendezték meg az országos döntőt, ahol a kossuthosok remek eredményeket értek el.

Héberger Botond (2.a) és Fehérvölgyi Lőrinc (4.c) egyaránt 4. helyen végzett a versenyen. Nemes Soma (3.c) a 8., Porkoláb Barnabás (3.a) pedig a 10. helyen zárta a versenysorozatot.

Gratulálunk a szép eredményekhez. Köszönjük a felkészítő tanítók munkáját.

 

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanévzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »