ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA és EGYÉNI VÁLTÓFUTÓ PÁLYABAJNOKSÁG      

Helyszín: Székesfehérvár, Bregyó közi Atlétikai Központ – Regionális Atlétika pálya

Időpont:   2024 május              

Idén is kiválóan szerepeltek diákjaink a Fejér Vármegyei Atlétikai Diákolimpián. A lelkes csapattagok fiú és lány versenyzői szép eredményekkel büszkélkedhettek és ezzel dicsőséget hoztak iskolánk számára. Köszönet Halász Géza testnevelőnek, aki minden évben felkészíti és kíséri a versenyzőket, valamint a gyerekek testnevelőinek, tanítóinak. Az első helyezettek az Országos Atlétikai Diákolimpián is megmérettethetik majd magukat. Gratulálunk valamennyi résztvevőnek, a továbbjutóknak pedig további sikeres szereplést kívánunk.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008