Február 2-án nem csak azt vártuk a Kossuth iskolában, hogy előbújik-e a medve. Izgatott várakozástól zsongott az iskola egész nap, hiszen ezen a napon tartottuk a farsangi mulatságot. Az alsósok ebéd után öltöztek jelmezbe, majd az osztálytermekben mókás játékokkal, tánccal, eszem-iszommal múlatták az időt, míg el nem kezdődött a tornateremben a közös farsangolás. Minden osztály bemutatta ötletes jelmezeit, majd tombolahúzás és közös tánc következett.  A felsősök is kitettek magukért vicces jelmezekbe öltöztek a délutáni bulira. Felsőben már a táncé a főszerep, így volt ez most is. Alig akart hazamenni a vidám társaság.

Köszönjük a szervező pedagógusoknak, munkatársaknak, hogy ismét feledhetetlen élménnyel lett gazdagabb minden résztvevő.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time