Izgatott, örömteli készülődéstől zsongott már jó néhány hete iskolánk. Itt is, ott is jól ismert, szeretett karácsonyi dallamok csendültek fel, az aulában szinte mindig próbált valaki pásztorjátékot, kórusműveket. Napról napra öltöztek ünneplőbe az osztályok, a folyosók, az aula, a szívek. Adventi játszóház, Kisangyalok kara indította az ünnepi előkészületeket, majd december 20-án este az emelt énekesek hagyományos karácsonyi hangversenye hozta el a karácsonyi varázslatot a szülők, nagyszülők szívébe. Kórusaink idén is csodálatos műsorral örvendeztették meg közönségüket. És hogy mindenkihez eljusson az ünnep üzenete, az utolsó tanítási napon diáktársaikat is megajándékozták karácsonyi dalaikkal énekeseink. Végül diákok és pedagógusok együtt énekelve köszöntötték az ünnepet, s kezdődhettek az osztálykarácsonyok.

Köszönjük az emelt énekes diákok és felkészítőjük, Szünder Nóra fáradhatatlan munkáját. Köszönjük Bartha Melinda tanárnőnek a zongorakíséretet, tehetséges hangszeres tanulóinknak a szép karácsonyi darabokat. Köszönjük Lőrincz Györgynek a hangtechnikát. Köszönjük minden pedagógusnak és segítőnek a programokban, felkészülésben, előkészületekben, kíséretekben, díszítésben való részvételét. Így, együtt tudtuk igazán széppé, igazán a magunkévá tenni  az ünnepet.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanévzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »