Iskolánkban a tanév utolsó előtti napja hagyományosan a diákönkormányzat napja. Idén is színes programkavalkádból választhattak a diákok. Reggel mindannyian megnéztük a Kossuth Színkör vidám előadását, A Jóka ördögét. Majd közösen énekeltük a Vakáció című dalt. Így igazán jókedvűen kezdődött a délelőtt.  Néhány osztály kirándult,  a többiek pedig az iskolában szervezett játékos akadályversenyeken  vehettek részt. Sportos és ügyességi feladatok, rejtvények, fejtörők, kreatív foglalkozások várták az alsós és felsős csapatokat egy-egy állomáshelyen. Az alsósok a HEROSZ előadásán Kis Tit kutyus asszisztálásával ismerkedhettek a felelős állattartással. A bemutatót a menhelynek gyűjtött adományok átadásával köszöntük meg.

Köszönjük a szervezők és a lebonyolításban részt vevő pedagógusok munkáját.

   

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanévzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »