Az Alba Fehérvár Akkreditált Kosárlabda Akadémia idén is megválasztotta 2022/23-es idény legjobbjait, a Csapatok MVP-jeit. Az  Alba Fehérvár U14-es csapatából Tóth Péter , 6. b osztályos tanulónk nyerte el a kitüntető címet.
Peti első éves U14-esként tudta egész évben hozni a tudásához mért legjobb teljesítményt, folyamatos fejlődés mellett nem csak a „számok” hanem az év közben elnyert hónap játékosa díj és az Észak-Nyugati 2010-es kiválasztó program válogatott csapatában való részvétel is ezt bizonyítja. Ezzel a munkával még nagyon sok lehetőség tárulhat elé pályafutása során. Peti edzője Tápai Attila.
Gratulálunk, Peti!
 
 
 
 

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

DÖK-nap

A diákönkormányzat napja

Tudj meg többet »

Ballagás

A nyolcadik évfolyamosok ballagása

Tudj meg többet »

Évzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »