A tavaszi szünet előtti nap vidám hangulatban telt az iskolában. Nem csak azért, mert tudtuk, hogy másnap sokáig alhatunk, hanem mert sokféle húsvéti program várta a diákokat ezen a napon. Már kora reggel sok „nyuszival” találkozhattunk a folyosókon, még répával is megkínáltak mindenkit.

Az alsósok már napok óta izgatottan figyelték, lesz-e eső ezen a napon. Szerencsére a tojáskereső verseny alatt még a nap is ki-kisütött időnként, így minden alsós kisdiák lelkesen kereste, kutatta, gyűjtögette az elrejtett tojásokat.

A felsősök „Okostojás kereső versenyen” vehettek részt az óraközi szünetekben. 6 állomáson gyűjthettek pontokat húsvéttal kapcsolatos ismereteikért.

És persze a tanórákon is számtalan rejtvény, tréfás feladat, zenés, képzőművészeti és irodalmi alkotás előlegezte meg az ünnepet.

Köszönjük a szervezők és ötletgazdák munkáját.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008